B-Folders Desktop Edition

Mac OS için Şifre Yöneticisi Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20.42 MB
  • Version 4.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma JointLogic Ltd.
B-Folders Desktop Edition; Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullandığınız tüm hesaplarınızın şifrelerini güvenle yönetebileceğiniz ve saklayabileceğiniz oldukça faydalı bir şifre yöneticisi yazılımıdır.

B-Folders Desktop EditionMac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullandığınız tüm hesaplarınızın şifrelerini güvenle yönetebileceğiniz ve saklayabileceğiniz oldukça faydalı bir şifre yöneticisi yazılımıdır.

B-Folders Desktop Edition yazılımını tamamen ücretsiz olarak Mac OS bilgisayarlarınıza yükleyebilir ve şifrelerinizi herhangi bir bulut sistemi olmaksızın mobil cihazlarınız ile senkronize edebilirsiniz. Şifrelerinizi güvenle saklayabilen yazılım sayesinde banka hesap şifrelerinizi, kredi kartı bilgilerinizi, pin numaralarını ve önemli kişi bilgilerinizi güvenle saklayabilirsiniz. 256-bit AES şifreleme sistemini kullanan yazılım sayesinde tüm önemli verileriniz güvenle saklanır.

B-Folders Desktop Edition uygulaması içerisinde; parola yöneticisi, görev yöneticisi, kişi yöneticisi, bilgisayar programı ile senkronize olma, otomatik kullanıcı adı ve parola doldurma, sanal klavye, parola dönüştürücü, kendi kendini yok etme fonksiyonu gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Daha Fazla Göster
B-Folders Desktop Edition indir